Anadolu Radyo Amatörleri Derneği Genel Merkezi’nin (ANARAD) 29 Ekim 2017 günü, Cumhuriyet Bayramımızın 94. yılı münasebetiyle İstanbul Anadolu Yakası, Çamlıca’da düzenlemiş olduğu sabah kahvaltısı organizasyonuna katılarak bizleri onurlandıran derneğimiz üyelerine, TRAC Kadıköy Şubesi Üyelerine, Kocaeli TRAC Başkanı ve üyelerine, TRAK Derneği Genel Başkanı ve Başkan Yardımcısı’na, İstanbul ve çevre illerden gelen, eski ve yeni Radyo Amatörlerimize çok teşekkür ediyoruz.

Cumhuriyet Bayramımızın 94. Yılı anısına Radyo Amatörlüğü’ne büyük hizmetleri olan duayen amatörlerimizden Sayın TA3GF/2 Hüseyin ÖZDURUSU Beyfendiye ve çevrim operatörümüz olan Sayın TA1NGA Nuray ABALI hanımefendiye derneğimiz merkezince plaket verilmiştir.

2017 yılı 2. Dönem Kıyı Emniyeti’nin düzenlemiş olduğu sınavda 100 puan alarak başarı gösteren Sayın TA2UTA Tamer ALICI beyfendiye ve 98 Puan alarak başarı gösteren Sayın Filiz ÖZÇELİK hanımefendiye Fox Elektronik Haberleşme Sistemleri Sponsorluğu’nda birer el cihazı hediye edilmiştir.

29 Ekim 2017 günü, Cumhuriyet Bayramımızın 94. yılı münasebetiyle Kahvaltı organizasyonu’nda emeği geçen Anarad Genel Merkezi Başkan Yardımcısı Sayın TA6EC/2 Kubilay YELİM Beyfendiye, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Sayın TA1LAH Hasan Yücel ABALI Beyfendiye, Genel Merkez Teknik Üyesi Sayın TA1FK Hasan Tahsin YAVUZ Beyfendiye, ayrıca derneğimiz tüm yönetim kurulu üyelerine, diğer dernekleri temsilen katılan Radyo Amatörlerine ve adaylarına çok teşekkür ediyoruz.

Anadolu Radyo Amatörleri Derneği
Genel Merkezi Başkanı
TA1ALC Engin ALPASLAN 73